Spółki Rzeszów

Jeśli interesuje Cię rozpoczęci działalności w ramach spółki prawa handlowego, i jej rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym, ale dokonanie zmiany w rejestrze, Kancelaria może pomóc Ci w sporządzeniu odpowiedniej dokumentacji.

Spółka z o.o. czy Komandytowa?

Konsultacja z prawnikiem może pomóc Ci podjąć decyzję, w jakiej Spółce Twoje interesy będą najskuteczniej chronione. Każdy biznes ma swoje dobre i złe momenty – warto o tym pamiętać już w momencie zakładania firmy.

Wpis lub zmiana do Krajowego Rejestru SądowegoStworzone formularze KRS, pomimo swojej pozornej prostoty, sprawiają wiele problemów osobom, które nie mają doświadczenia w ich uzupełnianiu. W ramach praktyki Kancelarii, oferujemy sporządzenie prawidłowych wniosków o wpis lub zmianę do Krajowego Rejestru Sądowego, przygotowanie odpowiedniej, wymaganej prawem dokumentacji, oraz sporządzenie indywidualnej umowy spółki, która, w przeciwieństwie do wzorów umów, w pełni spełni oczekiwania Klienta. Sporządzona na zlecenie umowa będzie zawierała dozwolone prawem, indywidualnie dobrane zapisy – każda spółka jest bowiem inna, i potrzebuje innych rozwiązań, żeby prawidłowo funkcjonować.Sąd odmówi rejestracji Spółki?


Oferujemy też pomoc w przypadku, jeśli z jakichś powodów Sąd odmówi rejestracji Spółki – w ramach porady prawnej, wskazujemy, jakie błędy zostały popełnione, i jak je naprawić, by nowa spółka była zarejestrowana możliwe szybko.Jeśli firma zmienia siedzibę, albo właścicieli, albo jest przekształcana, asystujemy naszym Klientom w tych działaniach, przez co wszelkie operacje i zmiany w firmie przeprowadzane są bezbłędnie.
kontakt

Zadaj nam pytanie za pomocą formularza kontaktowego, lub umów się na spotkanie w siedzibie naszej Kancelarii w Rzeszowie.